Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Ресурси

Серед ресурсів, що надаються студентам, викладачам, працівникам та гостям університету наукова бібліотека, відділ кадрів, інформаційно-рекламний відділ, відділ міжнародних зв’язків, Центр вивчення спадщини Острозької академії, ресурсні центри, методичні кабінети.

В Національному університеті «Острозька академія» діє п'ять факультетів та Інститут права ім. І. Малиновського, студенти яких навчаються на 18 престижних спеціальностях.

Факультети
Корисне

При Острозькій академії створена велика кількість студентських організацій, а також проектів, у яких студенти беруть активну участь, мають змогу проявити свій творчий потенціал та реалізувати себе.

Конференція на тему: «Підсумки парламентських виборів в Україні»

Національний університет «Острозька академія», Центр політичних досліджень НаУОА, Інститут Кеннана запрошують до участі у конференції на тему: «Підсумки парламентських виборів в Україні», яка відбудеться  21 грудня 2012 року з 12 до 18 год.

Мета заходу  виявити внутрішньополітичні  і зовнішньополітичні наслідки парламентських виборів в Україні. Роботу плануємо організувати у вигляді двох послідовних секцій:

Внутрішньополітичні наслідки:

  • Наскільки «оновився» парламент?
  • Чи виправдались прогнози щодо формування парламентської більшості?
  • Чого очікувати від нового парламенту?
  • Як будуть укладатися відносини між головними гравцями/ «групами» всередині режиму?
  • Як будуть укладатися відносини у новій опозиції?
  • В якому напрямку буде змінюватись політичний режим?
  • Чому не відбулися політичні протести?

Зовнішньополітичні наслідки:

• Представники США і ЄС заявили, що вибори відбулися з чисельними порушеннями, але прийняли їх результати. Які були мотиви Заходу у визнанні сумнівних виборів? Як буде вирішуватись питання санкцій проти українських урядовців? Які наслідки матиме впровадження чи не впровадження санкцій для режиму, громадян, геополітичного статусу країни – відновлення діалогу з ЄС чи руху на зближення з РФ?

• Як  міжнародна і внутрішня економічна ситуація будуть впливати на поведінку режиму, громадські настрої і протестний потенціал суспільства?

Форми участі:

- усна доповідь;
- участь без доповіді в рамках обговорення (за умови попередньої реєстрації).

Для участі у конференції просимо до 3 грудня 2012 р. надіслати до оргкомітету заявку та тези доповіді на електронну адресу: kafedra.politologii@oa.edu.ua

Тези, обсягом до трьох сторінок, оформляти за зразком поданим нижче. У тезах просимо чітко сформулювати аргумент/ питання, яке плануєте запропонувати аудиторії! 

Робочими мовами конференції є українська, англійська, польська та російська мови.

До 10 грудня оргкомітет повідомить учасників, чиї тези були відібрані для доповіді. Інші учасники можуть взяти участь в обговоренні.

Приклад оформлення тез та заявка на участьПриклад оформлення тез та заявка на участь 
Файл .doc, 44 Кб

Також незабаром

No documents found.