Конференція «Нова інформаційна ситуація та тенденції альтернативного розвитку ЗМК в Україні»

Кафедра документознавства та інформаційної діяльності запрошує взяти участь у Другій всеукраїнській науково-практичній конференції студентів та молодих вчених, присвяченій темі: «НОВА ІНФОРМАЦІЙНА СИТУАЦІЯ ТА ТЕНДЕНЦІЇ АЛЬТЕРНАТИВНОГО РОЗВИТКУ ЗМК В УКРАЇНІ».

Конференція проводитиметься 26 січня 2012 року з метою обговорення функцій ЗМК в контексті інтелектуально-духовного розвитку українського суспільства та можливого прогнозування нових шляхів альтернативного розвитку ЗМК в Україні.

Науково-практична конференція проходитиме в формі секційних засідань із заслуховуванням доповідей учасників та «круглих столів» з проблемних питань.

Обговорення відбуватиметься за такими тематичними напрямками:
— Комунікативні виміри гуманітарної політики;
— Структурно-функціональні аспекти ЗМК;
— Аудиторний фактор трансформації ЗМК в Україні;
— Інформаційні потреби українського суспільства;
— Тенденції розвитку медіа в Україні;
— Пошук ефективних парадигм ЗМК для сучасної України;
— ЗМК як засіб впливу на стиль життя громадян українського суспільства.

Передбачається проведення «круглих столів» із наступних проблемних полів:
— ЗМК як чинник інтелектуалізації українського суспільства;
— Прогнозування динаміки інформаційних характеристик та властивостей аудиторії ЗМК 2012–2017 рр. в Україні.

До участі запрошуються студенти, аспіранти, журналісти, а також спеціалісти, професійна діяльність яких пов’язана з інформаційною сферою загалом та функціонуванням ЗМК зокрема.

За результатами конференції буде здійснено відбір кращих статей і запропоновано їх авторам можливість публікації у «Наукових записках Національного університету «Острозька академія» (Серія «Культура та соціальні комунікації»).

Інформаційний лист та вимоги до статейІнформаційний лист та вимоги до статей
Файл .doc, 54 Кб

Також незабаром