Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Ресурси

Серед ресурсів, що надаються студентам, викладачам, працівникам та гостям університету наукова бібліотека, відділ кадрів, інформаційно-рекламний відділ, відділ міжнародних зв’язків, Центр вивчення спадщини Острозької академії, ресурсні центри, методичні кабінети.

В Національному університеті «Острозька академія» діє п'ять факультетів та Інститут права ім. І. Малиновського, студенти яких навчаються на 18 престижних спеціальностях.

Факультети
Корисне

При Острозькій академії створена велика кількість студентських організацій, а також проектів, у яких студенти беруть активну участь, мають змогу проявити свій творчий потенціал та реалізувати себе.

І тур Всеукраїнської студентської олімпіади у 2011- 2012 н.р. зі спеціальності «Документознавство та інформаційна діяльність»

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України № 1324 від 18.11.2011 року «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2011-2012 н.р.» у Національному університеті «Острозька академія» відбудеться І тур Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Документознавство та інформаційна діяльність».

Мета олімпіади підвищення якості підготовки кваліфікованих фахівців, пошуку обдарованої студентської молоді та створення умов для її творчого зростання.

І тур Олімпіади відбудеться 23 лютого 2012 року о 14.30 у аудиторії №2 (центральний корпус).

В першому турі беруть участь 24 студента бакалаврату та магістеріуму, які за результатами іспитово-модульної сесій мають високий рівень успішності у навчанні.

І тур олімпіади буде включати:

  • комплексне тестування з профільних дисциплін;
  • презентація творчого (креативного) проекту, виконаного в програмах (Word, FrontPage, Excel, Access).

Переможці першого туру візьмуть участь у другому турі Олімпіади, що відбудеться у Донецькому національному університету 27-29 березня 2012 р.

Також незабаром

No documents found.