Виставка «Українська ікона на склі»

Відкриття виставки вихованців Парафіяльної художньої студії Луцького монастиря Св. Василія Великого «Українська ікона на склі» відбудеться 14 квітня в підземній художній галереї Острозької академії. Увазі відвідувачів запропонують 40 ікон юних майстрів. Під час відкриття виставки відбудеться презентація каталогу їх робіт.

Серед запрошених гостей, які є добрими друзями дитячої студії – консул зі справ культури Консульства Республіки Польщі у Луцьку Кшиштоф Савіцкі, депутати Луцької районної та обласної рад, Луцькі художники та голова Спілки художників Волинської області Володимир Марчук, ігумен Луцького монастиря Св. Василія Великого о. Терентій, греко-католицький владика о. Йосафат, а також родини юних художників.

Виставка триватиме до кінця травня.