Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Ресурси

Серед ресурсів, що надаються студентам, викладачам, працівникам та гостям університету наукова бібліотека, відділ кадрів, інформаційно-рекламний відділ, відділ міжнародних зв’язків, Центр вивчення спадщини Острозької академії, ресурсні центри, методичні кабінети.

В Національному університеті «Острозька академія» діє п'ять факультетів та Інститут права ім. І. Малиновського, студенти яких навчаються на 18 престижних спеціальностях.

Факультети
Корисне

При Острозькій академії створена велика кількість студентських організацій, а також проектів, у яких студенти беруть активну участь, мають змогу проявити свій творчий потенціал та реалізувати себе.

Симпозіум з канадознавства

Центр канадознавства Національного університету «Острозька академія» у співпраці із Консульством Канади у Львові та Посольством Канади в Україні має честь запросити на Симпозіум з канадознавства, який відбудеться 25-26 лютого 2011 р. в Національному університеті «Острозька академія» (м.Острог Рівненської обл, вул. Семінарська, 2)

Метою Симпозіуму з канадознавства є скликати відомих науковців та молодих вчених, які зацікавлені у  всебічному обговоренні питань канадознавства та канадсько-українських відносин. Серед основних проблем, що будуть обговорюватися, відносини між Канадою та Україною після оголошення  її незалежності, дослідження із історії, політології, культури, мови та літератури, внутрішньої та зовнішньої політики Канади, тощо. В рамках Симпозіуму проводитиметься круглий стіл з питань канадознавства в Україні (Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича, Національний університет «Острозька академія», Національний університет «Києво-Могилянська академія», Ужгородський національний університет та інші). 

Національний університет «Острозька академія» має більш, ніж десятилітню історію співпраці із Канадою завдяки обмінній програмі  Canada World  Youth («Канада – Світ –Молодь»). Університет має високий академічний та науковий потенціал з канадознавства, яким охоче поділиться із зацікавленими дослідниками. Сподіваємося, що Симпозіум об’єднає канадознавців України, продовжить процес обміну знаннями та  досвідом й сприятиме співпраці у поширенні канадознавчих студій в Україні.
Окремі доповіді за матеріалами Симпозіуму будуть опубліковані у Збірнику Наукового товариства ім. Шевченка в Канаді (Едмонтон – Острог, 2011).

Робочі мови: англійська, українська

Реєстраційна форма має бути надіслана організаторам до 5 лютого 2011 року електронною поштою за адресою zvistochka@yahoo.com

Реєстраційний внесок: 50грн (має бути сплачений по приїзді безпосередньо на симпозіумі). Проїзд учасників за власний рахунок.  Харчування та поселення забезпечується.

За детальнішою інформацією звертатися до доктора філософії, в.о. професора кафедри лінгвістики  Полковського Валерія Полікарповича, директора Центру канадознавства НаУОА.
Моб. (096) 170-20-89
e-mail: valerii@shaw.ca 

Реєстраційна форма

Також незабаром

No documents found.