Всеукраїнський круглий стіл «Україна в горнилі воєнних випробувань»

У Національному університеті «Острозька академія» 12 травня 2011 року відбудеться  Всеукраїнський круглий стіл «Україна в горнилі воєнних випробувань» приурочений до 70-річчя нападу нацистської Німеччини.

Пленарне засідання розпочнеться о 10.30 в актовій залі університету.

Участь у круглому столі візьмуть світила української історичної науки – завідувач відділу історії України періоду Другої світової війни Інституту історії України НАН України Олександр Лисенко, заступник директора Українського інституту національної пам’яті Дмитро Вєдєнєєв, завідувач кафедри новітньої історії України Волинського національного університету ім. Лесі Українки Володимир Баран, завідувач кафедри історії України і спеціальних історичних дисциплін Міжнародного економіко-гуманітарного університету ім. Степана Дем’янчука Андрій Жив’юк, голова Рівненського обласного осередку товариства «Меморіал» Володимир Борщевич, завідувач кафедри всесвітньої історії та правознавства Житомирського державного університету ім. Івана Франка Галина Стародубець, старший науковий співробітник Державного архіву Рівненської області Володимир Марчук, завідувач кафедри історії Національного університету «Острозька академія» Володимир Трофимович.

У рамках круглого столу відбудеться презентація ХVІІ збірника наукових записок із серії «Історичні науки».