Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Ресурси

Серед ресурсів, що надаються студентам, викладачам, працівникам та гостям університету наукова бібліотека, відділ кадрів, інформаційно-рекламний відділ, відділ міжнародних зв’язків, Центр вивчення спадщини Острозької академії, ресурсні центри, методичні кабінети.

В Національному університеті «Острозька академія» діє п'ять факультетів та Інститут права ім. І. Малиновського, студенти яких навчаються на 18 престижних спеціальностях.

Факультети
Корисне

При Острозькій академії створена велика кількість студентських організацій, а також проектів, у яких студенти беруть активну участь, мають змогу проявити свій творчий потенціал та реалізувати себе.

Проект для юних журналістів «Пізнай Польщу»

Кафедра журналістики та літературознавства Національного університету «Острозька академія» 
за сприяння фонду «Нові медіа» (м. Варшава, Польща) та МГО «Інтерньюз-Україна» запрошують взяти участь
у проекті для юних журналістів «Пізнай Польщу».

Якщо тобі від 15 до 18 років,  Ти цікавишся журналістикою та хочеш навчитися створювати та керувати редакцією онлайн-газети, долучайся до проекту!

14-15 жовтня у Рівному професійні тренери з України та Польщі проведуть для Тебе тренінг зі створення «мультим» (електронної газети), розкажуть про Польщу те, чого не пишуть у пресі та не показують на ТБ.

Після тренінгу  команда у складі 12 осіб упродовж двох тижнів  має створити електронну газету про життя наших західних сусідів, розмістити свій проект на сайті mammedia.com.ua та провести промо-кампанію для збору голосів на його підтримку.

Команда, яка набере найбільшу кількість голосів, виграє конкурс та отримає головний приз - подорож до ВАРШАВИ на 4 святкові, грудневі дні (9-12.12.2011), де зможе познайомитись ближче з культурою, історією, звичаями та традиціями передріздвяної Польщі.

Щоб зареєструватися, потрібно звернутися до  регіонального координатора проекту на Рівненщині, викладача Національного університету «Острозька академія» Вікторії Назарук - nvm86ster@gmail.com,  (096) 800 61 30.


Також незабаром

No documents found.