11-12 травня 2011 р. Національний університет «Острозька академія» за підтримки Міністерства освіти і науки України  та Українського Біблійного товариства проводить Всеукраїнський конкурс «Учитель року з предметів духовно-морального спрямування».

До участі у конкурсі запрошуються учителі, що викладають предмети:  «Етика», «Основи християнської етики», «Християнська етика в українській культурі», «Етика: духовні засади», «Людина і світ», «Людина і суспільство», а також усі бажаючі.

Конкурс «Учитель року з предметів духовно-морального спрямування» має на меті привернути увагу українського суспільства до вчителя, який викладає предмети духовно-морального спрямування, сприяти його професійному становленню, обміну досвідом, зростанню професійної майстерності.

До конкурсних  випробувань входять:

• Письмовий тест на знання Святого Письма.
  • Презентація уроку  для певного класу.
  • Презентація творчого доробку вчителя з предметів духовно-морального спрямування (методичні розробки, досвід позакласної та позашкільної роботи, сценарії)

Матеріали оформляються в редакторі Microsoft Word; шрифт Times New Roman; розмір    шрифту – 14; інтервал – 1,5; поля: ліве, праве, верхнє і нижнє – 20 мм.

Матеріали подаються в друкованому вигляді (1 прим.) i електронному варіанті (на диску або пересилаються електронною поштою).

Важлива інформація:

• Початок - о 10 год., 11 травня 2011 р.
  • Подання заявок на участь у конкурсі та матеріалів - до 1 травня 2011р.
  • Місце проведення: Національний університет «Острозька академія», вул. Семінарська, 2, м. Острог, Рівненська область. (Їхати потягом до станції «Острог», далі маршрутним таксі  до м. Острог).
  • Презентації бажано підготувати в Power Point.
  • Кращі уроки та напрацювання будуть надруковані у збірнику конкурсу «Учитель року з предметів духовно-морального спрямування»

Адреса:

• Центр релігієзнавства, гуманітарний факультет, Національний університет «Острозька академія», вул. Семінарська, 2, м. Острог, Рівненська область, 35800.
  • E-mail: religia_oa@ukr.net
  • Web-site: www.cristia.org
  • Web-site: www.oa.edu.ua

За докладнішою інформацією звертатись до Світлани Борисівни за тел. (067)104-57-37