Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Ресурси

Серед ресурсів, що надаються студентам, викладачам, працівникам та гостям університету наукова бібліотека, відділ кадрів, інформаційно-рекламний відділ, відділ міжнародних зв’язків, Центр вивчення спадщини Острозької академії, ресурсні центри, методичні кабінети.

В Національному університеті «Острозька академія» діє п'ять факультетів та Інститут права ім. І. Малиновського, студенти яких навчаються на 18 престижних спеціальностях.

Факультети
Корисне

При Острозькій академії створена велика кількість студентських організацій, а також проектів, у яких студенти беруть активну участь, мають змогу проявити свій творчий потенціал та реалізувати себе.

Візит Надзвичайного і Повноважного Посла Індонезії до Острозької академії

До Національного університету «Острозька академія» 13 грудня 2011 року завітають представники Посольства Індонезії в Україні.

У складі закордонної делегації до університету приїдуть Надзвичайний і Повноважний Посол пані Нінінг Сунінгсіх Рохадіат, Радник-посланник з політичних питань пані Піндах Естуті Сунарто, Другий секретар з інформаційних та соціально-культурних питань пані Тереза Амран, Третій секретар з політичних питань пані Ерлі Віджаяні та співробітник Відділу інформаційних та соціально-культурних питань пан Прабово Хіваман.

У рамках візиту пані Нінінг Сунінгсіх Рохадіат прочитає лекцію на тему: «Розвиток демократії в Індонезії» для студентів Національного університету «Острозька академія». Захід розпочнеться о 12.20 в актовій залі університету.


Також незабаром

No documents found.