Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Ресурси

Серед ресурсів, що надаються студентам, викладачам, працівникам та гостям університету наукова бібліотека, редакційно-видавничий відділ, відділ зв’язків з громадськістю, Центр вивчення спадщини Острозької академії, відділ працевлаштування, ресурсні центри, методичні кабінети.

В Національному університеті «Острозька академія» діє п'ять факультетів та Інститут права ім. І. Малиновського, студенти яких навчаються на 18 престижних спеціальностях.

Факультети
Корисне

При Острозькій академії створена велика кількість студентських організацій, а також проектів, у яких студенти беруть активну участь, мають змогу проявити свій творчий потенціал та реалізувати себе.

Острозька академія прийме Індонезійську делегацію

До Острозької академії 4 травня 2011 року завітають представники Посольства Індонезії.

У складі закордонної делегації до університету приїдуть Надзвичайний і Повноважний Посол пані Нінінг Сунінгсіх Рохадіат, Радник-посланник з політичних питань пані Піндах Естуті Сунарто, Другий секретар з інформаційних та соціально-культурних питань пані Терезі Арман, Третій секретар з політичних питань пан Аріф Рахман Бахтіар та співробітник Відділу інформаційних та соціально-культурних питань пан Прабово Хіваман.

У рамках візиту відбудеться презентація пані Нінінг Сунінгсіх Рохадіат на тему «Розвиток демократії в Індонезії» для студентів Національного університету «Острозька академія».

Також незабаром

No documents found.