Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет
Вступ

Усю корисну інформацію про вступ до Національного університету «Острозька академія» абітурієнти можуть знайти у цьому розділі.

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

Острозька академія впʼяте передала гуманітарну допомогу жителям Старого Салтова

24 May 2023

У межах проєкту «Разом» Культурного десанту Національний університет «Острозька академія» впʼяте організував передачу гуманітарної допомоги для мешканців деокупованого Старого Салтова на Харківщині.

Надзвичайно дякуємо викладачам, студентам і працівникам Острозької академії, а також всім, хто долучився до збору допомоги.

До слова, Острозька академія з початку реалізації долучилася до проєкту Культурного десанту «Разом», мета якого – залучити людей із Центру й Заходу України для допомоги жителям деокупованих міст.

 

Читайте також: