Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет
Вступ

Усю корисну інформацію про вступ до Національного університету «Острозька академія» абітурієнти можуть знайти у цьому розділі.

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

Працевлаштування випускників

Для вирішення питання працевлаштування випускників у НаУОА функціюють такі фахівці та підрозділи: фахівець з працевлаштування студентів; Братство спудеїв.

З 2012 року налагоджена тісна співпраця з Острозьким міськрайонним центром зайнятості, в рамках якої студенти випускних курсів мають можливість щомісячно відвідати консультаційні пункти та тренінги, метою яких є підвищення рівня внутрішньої мотивації студентів до професійного самовизначення, вдосконалення навиків самопрезентації та складання плану побудови власної кар’єри та саморозвитку, написання резюме та порад тим, хто шукає роботу.

Функціює сайт випускників Острозької академії, де студенти можуть розмістити резюме, отримати перелік вакансій та побачити оголошення щодо зустрічей з роботодавцями.

Весною та влітку в університеті організовують зустрічі випускників. Протягом року на факультетах відбуваються тренінги, лекції, мотиваційні зустрічі "Alumni Talks" з успішними випускниками університету.

Все це допомагає випускникам працевлаштовуватися, розвиватися професійно, вдосконалювати набуті знання і компетенції.

Аналіз даних про працевлаштування випускників Національного університету «Острозька академія» за останні 4 роки свідчить про високий рівень кількості працевлаштованих, адже середня частка кількості випускників, які підтвердили своє працевлаштування, становить близько 90%.

Успішні випускники
Файл .pdf, 9 MB