24 червня під час засідання Вченої ради Національного університету «Острозька академія» відбулося вручення почесних грамот Рівненської обласної ради й Рівненської обласної державної адміністрації. Нагороди вручили ректор закладу, доктор психологічних наук, професор Едуард Балашов і президент Острозької академії, доктор психологічних наук, професор Ігор Пасічник.
За вагомий особистий внесок у розвиток науки й освіти, високий професіоналізм, плідну педагогічну діяльність і з нагоди Дня науки почесну грамоту Рівненської обласної ради вручили завідувачці кафедри мовної медіації, кандидатці філологічних наук, доцентці Тетяні Мусійчук.
За багаторічну сумлінну працю, значний особистий внесок у розвиток науки й національної освіти, високу професійну майстерність і з нагоди Дня науки почесну грамоту Рівненської обласної державної адміністрації вручили директору Навчально-наукового інституту права ім. І. Малиновського, доктору філософії в галузі права Богдану Михальчуку.
За сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у розвиток науки й національної освіти, підготовку кваліфікованих кадрів і з нагоди професійного свята Дня науки грамоти Рівненської обласної державної адміністрації отримали:
- Олександр Конторук, завідувач відділу Іноземної літератури;
- Тетяна Гуль, викладачка кафедри міжнародних відносин:
- Віктор Павлюк, кандидат історичних наук, професор кафедри міжнародних відносин;
- Анатолій Нікітін, завідувач кафедри математики та інтелектуальних обчислень, доктор фізико-математичних наук, професор.
Уся академічна спільнота НаУОА щиро вітає вас із цим заслуженим визнанням. Дякуємо за вашу щоденну працю, відданість справі й вагомий внесок у розвиток не лише університету, а й освітньої спільноти Рівненщини. Бажаємо вам подальших успіхів і досягнень на благо Острозької академії!











