Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет
Вступ

Усю корисну інформацію про вступ до Національного університету «Острозька академія» абітурієнти можуть знайти у цьому розділі.

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

В Острозькій академії відбувся воркшоп із танцювально-рухової терапії

24 квітня 2025 р.

24 квітня в межах навчальної дисципліни «Психодрама» для студентів 4-го курсу спеціальності «Психологія» Національного університету «Острозька академія» відбувся воркшоп із танцювально-рухової терапії. Лекторкою дисципліни й організаторкою воркшопу є докторка психологічних наук, професорка кафедри психології НаУОА Галина Гандзілевська.

Спікери – PhDr Беата Житнякова Гургова, доцентка педагогічного факультету Університету Матея Бела в Банській Бистриці (Словаччина), танцювально-рухово терапевтка, а також Мартін Урбан, викладач Університету Матея Бела й художній керівник університетського фольклорного ансамблю «Молодість». Як зазначили спікери, метою семінару, реалізованого в межах проєкту KEGA 016UMB-4/2024, було покращення поточного стану здоров'я студентів.

«Відкритість студентів до викликів була дуже цінною для нас. Зв'язок, який нам усім вдалося створити, вийшов за межі онлайн-простору. Це запевнило нас, що попри складні життєві ситуації, сила людяності, позитивна соціальна взаємодія, підсилена рухом, танцем і музикою, можуть подолати навіть найгірше. Посмішки і щирі розмови студентів були для нас подарунком. Дякуємо за можливість бути з вами і сподіваємося, що колись ми проведемо подібний семінар не онлайн, а вже безпосередньо в Острозькій академії»,

зазначила Беата Житнякова Гургова.

Також студенти мали можливість застосувати отримані знання з танцювально-рухової терапії на практиці.

Враженнями від воркшопу поділилися студентки 4-го курсу Тетяна Турчук і Софія Федосюк:

«Під час воркшопу лектори запропонували дуже корисні й цікаві вправи. Я справді відчула зв’язок зі своїм тілом»,

зазначила Тетяна Турчук.

«Спробувати новий метод було цікаво й повчально. Я отримала не тільки нові навички, але й згадала минуле, коли танцювала вальс. Після воркшопу мій настрій покращився, зменшилися прояви тривоги, я змогла закцентувати увагу на іншому процесі, за що щиро дякую лекторам»,

зауважила Софія Федосюк.