Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет
Вступ

Усю корисну інформацію про вступ до Національного університету «Острозька академія» абітурієнти можуть знайти у цьому розділі.

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

В Острозькій академії відбулося засідання членів Конгресу місцевих і регіональних влад при Президентові України в Рівненській області

06 травня 2025 р.

6 травня на базі Національного університету «Острозька академія» відбулося засідання членів Конгресу місцевих і регіональних влад при Президентові України в Рівненській області.

Участь у заході взяли народні депутати, представники галузевих міністерств, керівники регіональних органів виконавчої влади, територіальних громад.

Із вітальними словами звернулися голова Рівненської обласної військової адміністрації Олександр Коваль і керівниця Офісу Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України Лілія Пашинна.

Президент Острозької академії, доктор психологічних наук, професор Ігор Пасічник закцентував увагу учасників на проєктах підтримки ветеранів в університеті, зокрема:

  • підготовці кейс-менеджерів і соціальних менеджерів;
  • освітніх програмах для навчання військовослужбовців і ветеранів, а також членів їхніх сімей;
  • курсах і програмах із психологічної та духовної підтримки;
  • науковому дослідженні «Соціально-психологічна реабілітація ветеранів та осіб, постраждалих від військових дій шляхом формування метакогнітивного моніторингу»;
  • науковому дослідженні «Методологія самооцінки готовності громад до реінтеграції ветеранів/ветеранок та членів їхніх родин», що реалізується аналітиками Наукового центру «Школа політичної аналітики – Поліс».

Про корпоратизацію комунальних підприємств і корпоративного управління на комунальних підприємствах розповів народний депутат України Олексій Мовчан.

Начальниця управління з питань ветеранської політики Рівненської ОВА Марина Корольова закцентувала увагу на ветеранській політиці Рівненщини, а саме кращих кейсах у реалізації політики Героїв.

Голова Рівненської обласної ради Андрій Карауш і начальниця управління міжнародного співробітництва та європейської інтеграції Рівненської ОВА Ольга Ютовець презентували доповідь на тему «Актуальні тенденції розвитку міжрегіонального територіального співробітництва й перспективи посилення регіональних зв’язків із державами-членами ЄС на рівні регіону та її територіальних громад».

Наприкінці засідання учасники обговорили питання участі у ІІІ Міжнародному саміті міст і регіонів, зокрема внесли пропозиції щодо складу делегації від області.