Підсумки Всеукраїнської учнівської інтернет-олімпіади з математики-2024

26.04.2024

26 квітня в Національному університеті «Острозька академія» підбили підсумки Всеукраїнської учнівської інтернет-олімпіади з математики-2024, що відбувалася упродовж березня-квітня на базі кафедри економіко-математичного моделювання та інформаційних технологій НаУОА.

В олімпіаді взяли участь 1044 учасники з різних регіонів України, найбільше - Рівненського. Особливу подяку за підготовку учнів отримають понад 70 навчальних закладів із Рівненської, Волинської, Тернопільської, Хмельницької. Київської, Вінницької областей.

За підсумками олімпіади дипломи І ступеня отримали 22 учні, які правильно виконали всі завдання й не порушили правила академічної доброчесності. Серед переможців - представники Острозьких ліцеїв №1 і №2, Здолбунівського ліцею №6, Рокитнівського ліцею №2, Шумського ліцею, Білоцерківського академічного ліцею «Вектор», Ліцею 10 м. Ковель та ОКЗ Ліцей Козятинської міської ради.

Особливо хочемо відзначити за високий рівень підготовки учнів: ОКЗ Ліцей Козятинської міської ради Вінницької області та їхнього вчителя Хринюк Вікторію Валеріївну; Обласний ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою в місті Острог Рівненської обласної Ради імені Костянтина Івановича Острозького і їхніх вчителів Криницьку Людмилу Миколаївну та Шевчук Наталю Миколаївну; Острозький ліцей №1 та їхнього вчителя Костюк Аллу Василівну.

Дипломами ІІ ступеня було нагороджено 63 учнів й дипломами ІІІ ступеня - 221 учасника. Усі інші отримали сертифікати учасника.

«Проведення олімпіади для кафедри стало своєрідним викликом, який ми успішно подолали. Плануємо продовжувати подібний формат змагань серед учнів. Також запрошуємо всіх, хто взяв участь або планував, проте не зміг, долучатися до студентів економічного факультету. Наші професійні викладачі допоможуть отримати нові знання»,

зазначили організатори олімпіади.

Інформацію підготувала голова оргкомітету Всеукраїнської учнівської інтернет-олімпіади з математики-2024 Ольга Кривицька