В Острозькій академії відбудеться панельна дискусія «ЄС-НАТО та український статус-КВО»

26.02.2024

Команда проекту «Hub of the EU solutions» Національного університету «Острозька академія» запрошує взяти участь у Панельній дискусії “ЄС-НАТО ТА УКРАЇНСЬКИЙ СТАТУС-КВО”.

Зважаючи на прагнення України приєднатися до спільноти ЄС, життєво важливо залучати студентів і викладачів до дискусії про співпрацю ЄС і НАТО. Увагу учасників буде зосереджено на ролі України в розвитку Європейського Союзу та НАТО. До обговорення запрошені партнерські установи в Україні та за її межами.

ФОРМАТ:

Панельна дискусія відбудеться дистанційно 05 березня 2024 року.

Пленарне засідання на платформі Zoom заплановано на 14.00 (Київський місцевий час) за посиланням:

Ідентифікатор зустрічі: 860 8667 7717

Пароль: 550755

Панельна дискусія буде організована за такими секціями:

1. ЄС та Україна: євроінтеграційна політика та сучасний стан. Проблеми.
  2. Відносини Україна-НАТО: умови та перспективи вступу до Альянсу.
  3. Виклики для правової системи України на шляху до ЄС та НАТО.

Форма участі в панельній дискусії – дистанційна.

Робочі мови конференції: українська, англійська.

Цільова аудиторія: науково-педагогічні працівники, здобувачі, юристи, дослідники, громадські активісти.

Соціальні мережі проєкту:

Детальніша інформація щодо участі знаходиться в Інформаційному листі: https://www.canva.com/design/DAF7R0Sc5sI/ii3eRyYoEeDgx_raVtQxew/view

У разі виникнення додаткових запитань прохання звертатися за телефонами:

• Хрін Марта Василівна
    Відповідальний менеджер оргкомітету, НаУ”ОА”
  • Балацька Ольга Романівна
    Керівник проекту HEUS у НаУ”ОА”