Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет
Вступ

Усю корисну інформацію про вступ до Національного університету «Острозька академія» абітурієнти можуть знайти у цьому розділі.

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

Олександр Скарбарчук взяв участь у З'їзді представників юридичних навчальних закладів

25.09.2024

24 вересня в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка відбувся З'їзд представників вищих юридичних навчальних закладів та наукових установ. 

До заходу долучився заступник директора Навчально-наукового інституту права ім. Малиновського з навчально-наукової роботи, старший викладач, доктор філософії за спеціальністю 081 Право, адвокат Олександр Скарбарчук.

Під час роботи З'їзду було обрано представників до ключових органів системи прокуратури. До Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів були обрані д.ю.н., проф. Світлана Бобровник, представницю Інституту держави і права ім. В.М. Корецького НАН України та к.ю.н., доц. Олега Булулуков, представник Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.

Також членом Ради прокурорів України від юридичних навчальних закладів та наукових установ стала д.ю.н., проф. Людмила Кожура , представницю Юридичного інституту ДВНЗ "Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана".

Участь представників провідних юридичних навчальних закладів у таких заходах підкреслює важливість їхньої ролі у формуванні професійних стандартів та розвитку правової науки в Україні. Вони активно сприяють підвищенню якості юридичної освіти та забезпечують відповідність фахової підготовки актуальним вимогам правозастосування. Крім того, їхній внесок у роботу ключових органів юридичної системи забезпечує ефективне управління та розвиток прокурорської діяльності, що є невід'ємною частиною зміцнення правопорядку в державі.