В Острозькій академії продовжується серія науково-методичних семінарів для аспірантів

21.02.2024

21 лютого в Національному університеті «Острозька академія» відбувся PhD Studentʼs seminar.

«В Острозькій академії діють 10 освітньо-наукових програм третього рівня вищої освіти. Ми приділяємо значну увагу для якісної підготовки аспірантів, проводимо семінари та тренінги щодо принципів та сучасних методів наукового дослідження, організації навчального процесу, основних процедур, пов'язаних із захистом дисертації. Оскільки в Україні змінилася процедура захисту дистертацій, важливо донести до здобувачів та роз'яснити актуальні принципи та норми. Саме цьому й присвячений сьогоднішній семінар»,

зазначив проректор з науково-педагогічної роботи Дмитро Шевчук у вступному слові.

Керівниця Наукового відділу, докторка економічних наук, професорка Ольга Кривицька презентувала доповідь щодо змін, введених 1 січня 2024 року, які стосуються процедури присудження наукових ступенів докторів філософії. Також пані Ольга розповіла про основні завдання для аспірантів, дедлайни робіт, терміни й вимоги щодо підготовки дисертації та проведення підсумкової атестації з подальшим присудженням ступеня доктора філософії.