Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет
Вступ

Усю корисну інформацію про вступ до Національного університету «Острозька академія» абітурієнти можуть знайти у цьому розділі.

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

20 лютого – День Героїв Небесної Сотні

20.02.2024

Щорічно 20 лютого в Україні відзначають важливу дату – День Героїв Небесної Сотні.

Десять років тому під час Революції Гідності вони віддали свої життя за європейське майбутнє української держави, захищаючи демократичні цінності нашої нації. 20 лютого 2014 року на Майдані загинуло найбільше активістів.

Небесна сотня стала символом боротьби за свободу, справедливість і демократію. Події на Євромайдані визначили подальший розвиток України і зміцнили її прагнення до європейських цінностей. 

Сьогодні попри війну, Україна продовжує протистояти всім викликам. Події на Майдані, як і наслідки російської агресії в Україні, весь світ пам’ятатиме ще упродовж століть. Але ми переможемо, бо за нами правда! Слава Україні! Героям слава!