Науковці Острозької академії беруть участь у тренінгу «Протидія гібридним загрозам» в Університеті Коїмбра

21.02.2024

Упродовж 19-23 лютого когорта науковців Національного університету «Острозька академія» братиме участь у тренінгу «Протидія гібридним загрозам» партнерів проєкту Європейського Союзу Erasmus + WARN «Академічна протидія гібридним загрозам» (610133-EPP-1-2019-1-FI-EPPKA2-CBHE-JP) на базі Університету Коїмбра (Португалія).

Острозьку академію представляють:

• Едуард Балашов – доктор психологічних наук, професор, помічник ректора з міжнародного співробітництва і фандрайзингу НаУОА;
  • Анатолій Худолій – доктор політичних наук, професор, завідувач кафедри англійської філології;
  • Наталія Конопка, кандидатка історичних наук, доцентка, заступниця директорки Навчально-наукового інституту міжнародних відносин та національної безпеки з питань якості освіти;
  • Катерина Матласевич – головна бухгалтерка.

Під час візиту представники НаУОА візьмуть участь у низці заходів, присвячених вивченню гібридних загроз, їхньому впливу на українські університети, ментальному здоров’ю і його відновленню під час війни. Також всі учасники заходу поділяться актуальними результатами реалізації проєкту.

До слова, у 2019 році Національний університет «Острозька академія» став одним із переможців проєкту Еразмус+ «WARN – Академічна протидія гібридним загрозам (610133-EPP-1-2019-1-FI-EPPKA2-CBHE-JP)», у складі консорціуму університетів-переможців з України, Фінляндії, Франції, Португалії та Естонії.

Більше інформації про проєкт читайте за покликанням: https://warn-erasmus.eu/