В Острозькій академії відбулася лекція «Успіх адвоката в податкових справах»

18.04.2024

17 квітня в Національному університеті «Острозька академія» для студентів Навчально-наукового інституту права ім. І. Малиновського відбулася лекція на тему «Успіх адвоката в податкових справах».

Спікерка заходу - керівниця практики вирішення податкових спорів й адвокатка Лариса Антощук.

Із вітальним словом звернулася директорка Навчально-наукового інституту права ім. І. Малиновського, кандидатка юридичних наук, доцентка Ольга Балацька:

«Пані Лариса є випускницею Інституту права Острозької академії, частиною нашої альма-матер. Сьогодні вона поділиться з вами різними професійними кейсами. Пишаємося, що випускники правничої школи нашого університету можуть розповідати вам про свій успішний практичний досвід».

Лариса Антощук розповіла студентам про найефективніші стратегії й підходи до розв'язання податкових справ, які дозволять досягти успіху в цій галузі, а також поділилася своїм багаторічним досвідом й інсайтами, які допоможуть підвищити ефективність у роботі й досягти значних результатів.

Враженнями від зустрічі поділилася студентка 3-го курсу Навчально наукового Інституту права ім. І. Малиновського Марта Хрін:

«Поки я не розглядала сферу податкового права як галузь, у якій  бачила перспективи для розвитку й майбутнього працевлаштування. Однак такі заходи створені саме для того, щоб поглянути на речі по-іншому. Під час цієї короткої зустрічі я отримала чимало порад, які буду використовувати в найближчому майбутньому».