В Острозькій академії відбувся семінар-практикум із військового спортивного багатоборства «Патріот»

18.03.2024

Упродовж 16-17 березня на базі Національного університету «Острозька академія» відбувся семінар-практикум із військового спортивного багатоборства «Патріот». Проводили захід кваліфіковані інструктори обласної федерації бойового спортивного багатоборства.

Вітали учасників Андрій Ярошевський, президент ГО «Всеукраїнська федерація військово-спортивних багатоборств», майстер спорту України, суддя міжнародної категорії, заслужений тренер України; Руслан Глега, головний тренер із військово-спортивних багатоборств у Рівненській області; Гліб Олійник, голова відокремленого підрозділу ГО «Всеукраїнська федерація військово-спортивних багатоборств» у Рівненській області, а також Геннадій Стадніков, завідувач секції фізичного виховання, старший викладач кафедри громадського здоров’я та фізичного виховання НаУОА.

«Нам дуже приємно, що в Острозькій академії відбувається семінар-практикум із військового спортивного багатоборства й популяризація цього виду спорту, головним завданням якого є підготовка молоді до рівня фізичної, тактичної підготовки військовослужбовців першого року служби. Також наші інструктори, тренери проводять заняття в різних силових структурах, спеціальних підрозділах для підвищення військової майстерності, навиків рукопашного бою, тактичної підготовки. Сподіваємося, що наша співпраця дозволить більш якісно готувати захисників України»,

зазначив Андрій Ярошевський.

Мета проведення семінару – патріотичне виховання студентської молоді; організація військово-цивільного співробітництва; виконання Закону України «Про основи національного спротиву»; популяризація й розвиток військово-спортивних багатоборств; пропаганда здорового способу життя, залучення молоді до активних занять спортом.

«Секція фізичного виховання Острозької академії долучилася до організації семінару-практикуму. Дякуємо Збройним силам України за те, що можемо сьогодні проводити такий важливий захід у стінах університету»,

додав Геннадій Стадніков.

Семінар-практикум складався із двох частин. Під час першої учасники мали можливість прослухати лекції «Сучасні тенденції російської гібридної агресії проти України» і «Медіаграмотність як база індивідуального інформаційного захисту».

Також відбулися практичні заняття з рукопашного бою (основи самозахисту, основи самозахисту проти озброєного агресора); з основ тактичної медицини (MARCH) й ознайомчі заняття зі зразками стрілецької зброї; основ володіння вогнепальною зброєю й основ тактики дій малих бойових груп.

Враженнями від участі поділилася студентка 2-го курсу спеціальності 256 Національна безпека Олександра Кузьмінська:

«Я вирішила взяти участь у цьому семінарі, бо вже давно цікавлюся мілітарною тематикою й неодноразово долучалася до таких заходів. Вважаю, такі речі як поводження зі зброєю, тактика бою й тактична медицина, потрібно знати кожному українцю, а ще нам треба виховувати покоління, яке не боятиметься зброї».