Про кібербезпеку Європейського Союзу говорили в Острозькій академії

15.04.2024

15 квітня в Національному університеті «Острозька академія» відбулося заняття в межах сертифікатної програми «Європейська безпека: основні питання/European Security: Main Issues».

Модерувала зустріч Наталія Конопка, кандидатка історичних наук, доцентка, заступниця директорки Навчально-наукового інституту міжнародних відносин та національної безпеки з питань якості освіти.

Спікери – студенти 3-го курсу Навчально-наукового інституту міжнародних відносин та національної безпеки Ярослав Буркут і Ярослав Варін. Вони презентували тему «Кібербезпека ЄС: ґенеза та сучасний стан» й розповіли про розвиток сфери кібербезпеки Європейського Союзу, її особливості й закцентували увагу на Стратегії кібербезпеки ЄС (2013 року).

До слова, сертифікатна програма реалізується в межах проєкту Жана Моне «Саморегульоване вивчення гібридних загроз і європейської безпеки / Self-Regulated Studies of Hybrid Threats and European Security». Мета проєкту – просування європейських принципів побудови міцного й безпечного порядку шляхом використання нових форм і методів комунікації та створення чіткого бачення європейської системи безпеки для цільових аудиторій.