Запрошуємо абітурієнтів на день відкритих дверей ННІ соціально-гуманітарного менеджменту

Шановні абітурієнти!

Запрошуємо вас на день відкритих дверей Навчально-наукового інституту соціально-гуманітарного менеджменту!

Зустріч відбудеться 19 березня о 15.40 год.

Покликання на зустріч: meet.google.com/ybj-fnqf-iph.

Обов'язкова реєстрація в формі за покликанням: https://forms.gle/CcyJ1Cohcxrt9DWS7.

Також у вас буде можливість відвідати заняття разом зі студентами (детальну інформацію надішлемо на вашу електронну скриньку після реєстрації).

Адміністрація інституту детально розповість вам про такі спеціальності та освітньо-професійні програми:

• 013 «Початкова освіта» (ОПП «Початкова освіта з поглибленим вивченням англійської мови»);
  • 033 «Філософія» (ОПП «Практична філософія. Консалтинг та коучинг»);
  • 034 «Культурологія» (ОПП «Культурологія»);
  • 034 «Культурологія» (ОПП «Кіберкультура»);
  • 035 «Філологія»: 035.01 «Українська мова та література» (ОПП «Українська мова та література»);
  • 053 «Психологія» (ОПП «Психологія»);
  • 061 «Журналістика» (ОПП «Журналістика»);
  • 061 «Журналістика» (ОПП «Реклама та PR»);
  • 229 «Громадське здоров’я» (ОПП «Громадське здоров’я»).

Членкині приймальної комісії розкажуть про особливості Вступної кампанії 2024 року та дадуть відповіді на всі запитання щодо вступу.

Обіцяємо, що буде цікаво!

Стежте за нами: