В Острозькій академії відбулася зустріч із представниками ДСНС

13.03.2024

13 березня в Національному університеті «Острозька академія» відбулася зустріч студентів, викладачів і співробітників із представниками Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Із вступним словом звернулася докторка психологічних наук, професорка, проректорка з навчально-виховної роботи Руслана Каламаж:

«Ми повинні пам’ятати, що в Україні триває війна й чітко розуміти те, як будемо діяти у випадку відповідних загроз. Щиро дякуємо нашим колегам, які завітали сьогодні й проводять таку важливу роботу. Сподіваємося, що отримані знання вам ніколи не знадобляться, але у відповідних ситуаціях завдяки ним ви зможете врятувати життя не тільки собі, а й іншим людям».

Серед спікерів заходу: майстерка виробничого навчання Острозьких територіальних курсів Вікторія Радукан, інструкторка навчально-тренувального комплексу травмпункту Ольга Юра, працівники частини піротехнічних робіт і розмінування ДСНС Михайло Марчук і Тарас Степанов, інспектор Рівненського районного управління ГУ ДСНС Олексій Тимощук.

Представники ДСНС розповіли студентам про основні правила мінної безпеки, зокрема поводження з вибухонебезпечними предметами, саморобними вибуховими пристроями, маркування небезпечної території, класифікацію вибухонебезпечних предметів, алгоритми надання домедичної допомоги при різних станах, зупинку кровотечі, серцево-легеневу реанімацію тощо.

Враженнями поділилася студентка 2-го курсу спеціальності «Громадське здоров’я» Анна Ярмолюк:

«Представники ДСНС розповіли надзвичайно важливу інформацію, яка є невід’ємною складовою нашого життя.  Ми повинні знати, що робити, коли бачимо підозрілий предмет і яких правил дотримуватися, особливо зараз в умовах війни. Дуже рада, що в Острозькій академії відбуваються такі заходи!»