Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет
Вступ

Усю корисну інформацію про вступ до Національного університету «Острозька академія» абітурієнти можуть знайти у цьому розділі.

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

В Острозькій академії провели міжкафедральний семінар за участі представників видавництва Pearson в Україні

13.02.2024

13 лютого кафедра англійської мови та літератури Навчально-наукового інституту лінгвістики НаУОА організувала й провела міжкафедральний семінар за участі представників видавництва Pearson в Україні. 

Щиросердечно дякуємо Ользі Ярській – методисту-консультанту з роботи з навчальними комплексами й цифровими ресурсами британського видавництва Pearson та навчально-інформаційного центру Дінтернал Едьюкейшн, екзаменатору РТЕ за проведення ґрунтовної та інформативної презентації сучасних навчальних комплексів та особливостей роботи з ними.