В Острозькій академії обрали «Гальшку року-2024»

11.04.2024

11 квітня в Культурно-мистецькому центрі Національного університету «Острозька академія» відбувся конкурс краси та інтелекту  «Гальшка року-2024». У ньому взяли участь представниці п’яти інститутів і факультету НаУОА.

За титул «Гальшка-2024» змагалися:

• Лада Заліська – Навчально-науковий інститут лінгвістики;
  • Олександра Титечко – Навчально-науковий інститут міжнародних відносин та національної безпеки;
  • Іванна Мариніна – Навчально-науковий інститут права ім. І. Малиновського;
  • Анастасія Голуб – Навчально-науковий інститут соціально-гуманітарного менеджменту;
  • Леся Дитюк – економічний факультет.

Суддями цьогорічного конкурсу були: випускник Острозької академії, секретар Острозької міської ради Тарас Хмарук; випускниця Острозької академії, начальниця відділу культури та туризму виконавчого комітету Острозької міської ради Ольга Лозюк; в.о. директора Державного історико-культурного заповідника міста Острога Андрій Брижук; фіналістка національного конкурсу «Міс Україна 2021» та «Miss Supranational Україна 2023» Аліна Ляшук; депутат Острозької міської ради В’ячеслав Драчук.

«Мені надзвичайно приємно бути сьогодні в Острозькій академії, стояти на цій сцені поміж такої прогресивної молоді. Дякую за організацію такого чудового конкурсу. Бажаю всім учасницям успіхів і злетів, навіть коли будуть падіння»,

зазначила Аліна Ляшук.

Учасниці демонстрували свої найкращі здібності: інтелект, ораторське мистецтво, творчий потенціал у конкурсах «Представлення», «Конкурс талантів», «Заповіт Гальшки» та «Філософський бліц».

Отже, за підсумками конкурсу відзнаку «За артистичність» отримала Іванна Мариніна, «За оригінальність» – Леся Дитюк, «За найактивнішу громадянську позицію» – Олександра Титечко, «За  ерудованість» – Анастасія Голуб. «Панною глядацьких симпатій» стала Олександра Титечко. А переможниця конкурсу «Гальшка року-2024» – представниця Навчально-наукового інституту лінгвістики Лада Заліська.

«Конкурс був сповнений різних емоцій - від несприйняття до різкої радості. Однак сам процес підготовки насамперед приносив лише задоволення, постійна зайнятість захоплювала. Неймовірно приємно було зустріти нових цікавих людей, познайомитися з чудовими Гальшками від інших інститутів і ще раз пересвідчитись у тому, які прекрасні люди поруч зі мною»,

поділилася враженнями переможницяЛада Заліська.