В Острозькій академії відбулася лекція «Е-врядування на національному й місцевому рівнях»

11.03.2024

11 березня в Національному університеті «Острозька академія» в межах навчально-методичного центру «Школа освітніх інновацій» відбулося завершальне заняття викладачів за програмою навчального модуля «Політична грамотність і громадянська культура».

Спікерка: Наталія Малиновська, кандидатка політичних наук, доцентка кафедри національної безпеки та політології, проєктна менеджерка Всеукраїнської ініціативи «Активна громада». Модерувала захід кандидатка філологічних наук, доцентка, керівниця Школи освітніх інновацій Юлія Маслова.

Наталія Малиновська презентувала тему «Е-врядування на національному й місцевому рівнях».

Зокрема під час зустрічі спікерка розповіла про те:

• що таке діджиталізація, е-демократія, електронне самоврядування;
  • як проводяться електронні вибори та які їхні перспективи в Україні;
  • як через е-ресурси громадяни можуть брати участь в управлінні;
  • які електронні ресурси для державного управління й надання державних послуг;
  • які механізми забезпечують управління громадою онлайн;
  • які є ресурси та до яких ресурсів є доступ у громадян;
  • як впливати на управління в громаді онлайн та як це регулюється в правовому полі.