Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет
Вступ

Усю корисну інформацію про вступ до Національного університету «Острозька академія» абітурієнти можуть знайти у цьому розділі.

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

Студентка Острозької академії бере участь у програмі студентської мобільності Erasmus+

09.02.2024

У межах двосторонньої Угоди про співпрацю між Університетом Миколаса Ромеріса (Литва) і Національним університетом «Острозька академія» студентка 3-го курсу Навчально-наукового інституту лінгвістики Софія Комар упродовж другого семестру 2023-2024 н.р. (лютий – червень 2024 р.) навчатиметься в Університеті Миколаса Ромеріса.

«Я дуже люблю подорожувати й пробувати щось нове. Це вже другий мій обмін. Для мене це не тільки чудова можливість отримати цінні знання за кордоном, а й шанс дослідити культуру й менталітет нової країни, пожити в інтернаціональному середовищі. Цей обмін - це надзвичайна можливість і незабутній досвід. Дуже вдячна Острозькій академії за наданий шанс й обіцяю гідно представити нашу alma mater на міжнародному рівні»,

зазначила Софія Комар.

Дізнатися більше про програму Erasmus+ можна за покликанням: https://www.oa.edu.ua/ua/foreign/erasmus/