Всеукраїнська науково-практична студентська інтернет-конференції: «Лінгвосоціокультурні аспекти комунікації»

08.02.2024

Кафедра англійської філології запрошує Вас взяти участь у роботі Всеукраїнської науково-практичної студентської інтернет-конференції: «Лінгвосоціокультурні аспекти комунікації», яка відбудеться 21 березня 2024 року.

До участі в конференції запрошуються студенти та аспіранти.

Тематика секційних засідань:

• Актуальні проблеми лінгвістики: стилістика, лексична семантика, фразеологія і граматика.
  • Комунікативна лінгвістика.
  • Новітні технології викладання іноземних мов.
  • Когнітивна лінгвістика.
  • Лексичні, граматичні та стилістичні аспекти перекладу.
  • Проблеми сучасних інтерпретацій текстів світової літератури.

Робочі мови конференції – українська, англійська, німецька, французька, польська.

Форми участі у конференції:

1. Виступ із доповіддю на пленарному засіданні (до 15 хв).
  2. Виступ із доповіддю на секційному засіданні (до 10 хв).
  3. Участь у конференції без доповіді.
  4. Публікація статті.

Для участі у конференції просимо надіслати до 10 березня 2024 року на електронну адресу kafedra.lingvistyky@oa.edu.ua:

• Заявку для участі у конференції (форма додається);
  • Електронний варіант статті (5-6 сторінок, у форматі *.doc, *.docx, *.rtf);
  • Скановану рецензію доктора/кандидата наук на статтю (у форматі * .jpg, *.png).

За детальною інформацією прохання звертатися на кафедру англійської філології Навчально-наукового інституту лінгвістики або за нижчевказаним номером телефону

Відповідальний секретар:

Яцюк Людмила Степанівна