Вебінар «Вступ-2024: перший (бакалаврський) рівень вищої освіти»

До уваги вступників на перший (бакалаврський) рівень здобуття вищої освіти!

На базі Національного університету «Острозька академія» в застосунку Google.Meet а також на сторінках Instagram, Tik-Tok буде проведено вебінар «ВСТУП-2024: перший (бакалаврський) рівень вищої освіти».

Розглянемо такі питання:

• освітні програми першого (бакалаврського) рівня вищої освіти у Національному університеті «Острозька академія» у 2024 році;
  • особливості Вступної кампанії у 2024 році;
  • робота з електронним кабінетом вступника;
  • основні рекомендації щодо написання мотиваційних листів;
  • коротка інформація щодо вступу за спеціальними умовами;
  • відповіді на найпопулярніші запитання щодо вступу.

Дата: 13 травня 2024 року.

Час: 18.00 год.

Доповідачі:

• Марія МАТВІЙЧУК −відповідальна секретарка Приймальної комісії, помічниця ректора з освітнього менеджменту.
  • Софія ЛОЗЮК – керівниця профорієнтаційного корпусу та консультаційного центру для абітурієнтів Приймальної комісії.

Реєстрація обов’язкова за покликанням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc99pPkfuilXYan2pEeqrdAV2-1OWpRAFfrEVpj67DV2kcVkw/viewform

Долучайтеся за покликанням: https://meet.google.com/fct-iezy-phh

За детальною інформацією звертайтеся:

• за телефонами консультаційного центру для абітурієнтів:  0960266880, керівниці консультаційного центру Лозюк Софії: 0968994887; помічника ректора з освітнього менеджменту Матвійчук Марії: 0986153279.
  • пишіть нам на електронну пошту - vstup@oa.edu.ua.

Стежте за нами:

Острозька академія – університет реалізації мрій. Чекає саме на Вас!

Тримайте руку на пульсі Вступної кампанії – 2024!