Всеукраїнська учнівська інтернет-олімпіада з історії України-2024

07.03.2024

Кафедра історії ім. проф. М.П. Ковальського Національного університету “Острозька академія” запрошує учнів 10-11 класів закладів загальної середньої і професійної (професійно-технічної) освіти України взяти участь у Всеукраїнській інтернет-олімпіаді з історії України-2024.

Олімпіада передбачає онлайн-тестування з історії України.

Для участі в олімпіаді необхідно надіслати заповнити форму за посиланням, в якій вказати власні прізвище, ім’я та по-батькові, навчальний заклад, контактний номер телефону тощо.

Після реєстрації учасники матимуть доступ до завдань на сайті olimp.oa.edu.ua.

Термін проведення олімпіади 08-12 квітня 2024 р. Результати олімпіади будуть оприлюднені та доведені до відома учасників після 28 квітня 2024 р.

Бажаємо успіху і сподіваємось зустрітись у стінах Національного університету «Острозька академія» у мирний час!

Контактна особа:
Годжал Світлана Сергіївна,