В Острозькій академії відбувся весняний семінар комп'ютерної школи

07.03.2024

6 березня в межах співпраці між Національним університетом «Острозька академія» та шотландським Університетом Сент-Ендрюса для студентів ОПП «Економічна кібернетика» і ОПП «Компʼютерні науки» відбувся весняний семінар комп'ютерної школи «Системи контролю версій Git». Спікер – викладач школи комп'ютерних наук Університету Сент-Ендрюса Олександра Коновалов.

Зі вступним словом звернувся декан економічного факультету, кандидат економічних наук, доцент Олександр Новоселецький, який привітав учасників заходу й побажав успіхів під час заходу.

Цей семінар базувався на уроці Software Carpentry «Контроль версій за допомогою Git». Студенти дізналися про основи використання Git: його налаштування на комп’ютері, створення репозиторію, запис змін, перегляд історії змін, взаємодію з віддаленими репозиторіями на GitHub тощо.

Семінар відбувся в інтерактивному форматі: учасники мали можливість працювати в системі Git, паралельно повторюючи дії спікера пана Олександра, який виконував усі операції покроково на своєму комп’ютері.