У Національному університеті «Острозька академія» була реалізована програма підвищення кваліфікації педагогічних працівників

06.02.2024

Упродовж січня 2024 року в Національному університеті «Острозька академія» була реалізована програма підвищення кваліфікації педагогічних працівників на тему: «Викладання основ християнської етики: сучасні технології навчання та освітні практики».

Підвищення кваліфікації пройшли 36 педагогів закладів загальної середньої освіти та закладів дошкільної освіти з предметів духовно-морального спрямування й основ наук з 13 областей України: Рівненської, Тернопільської, Волинської, Закарпатської, Івано-Франківської, Київської, Львівської, Одеської, Чернівецької, Черкаської, Житомирської, Вінницької та Донецької.

Програму реалізовували науково-педагогічні працівники Національного університету «Острозька академія» спільно з представниками Київського Біблійного інституту, Тернопільського обласного комунального інституту післядипломної педагогічної практиками з Тернопільської, Одеської, Донецької та Чернівецької областей.

Ініціатор програми підвищення кваліфікації, доктор педагогічних наук, професор Національного університету «Острозька академія» Василь Миколайович Жуковський зазначив:

«Особливістю нашої програми було залучення кваліфікованих вчених-богословів та учителів-практиків з усієї України, в тому числі з Острозької академії. Радіємо, що багаторічний інтерес до предметів духовно-морального спрямування зберігається, учителі прагнуть підвищувати свій професійний рівень. Це означає, що наша держава і школа має міцний підмурівок християнських цінностей, а молодь продовжує засвоювати кращі духовні й культурні традиції нашого народу».

Після успішного завершення програми слухачі отримали сертифікат про підвищення кваліфікації.

Більше інформації про актуальні програми підвищення кваліфікації та контакти відповідальної особи можна знайти тут.