Колектив Острозької академії щомісяця перераховуватиме одноденний заробіток на ЗСУ

06.02.2024

Колектив Національного університету «Острозька академія» продовжує допомагати українським захисникам. Нещодавно викладачі і співробітники закладу підтримали ініціативу щомісяця перераховувати одноденний заробіток на потреби Збройних сил України.

Проректор з навчально-виховної роботи, доктор психологічних наук, професор Руслана Каламаж зазначила:

«Від початку повномасштабного російського вторгнення Острозька академія постійно долучається до волонтерських ініціатив. Ми розуміємо, наскільки важливою зараз є підтримка українських захисників. Тому на засіданні ректорату ухвалили рішення щомісяця перераховувати одноденний заробіток співробітників вишу на ЗСУ. Дякуємо всьому колективу університету за те, що підтримали цю ініціативу. Також щиро дякуємо нашим воїнам, завдяки яким можемо працювати і спільно наближати перемогу над ворогом. Надалі будемо підтримувати українських захисників».

Хочемо висловити щиру подяку всім, хто долучається до спільної допомоги українським військовим і в такі непрості часи наближає нашу перемогу! Дякуємо за вашу безкорисливу працю й доброту. Сила в нашій єдності!