Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет
Вступ

Усю корисну інформацію про вступ до Національного університету «Острозька академія» абітурієнти можуть знайти у цьому розділі.

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

Національний університет «Острозька академія» запускає програму підтримки національної ідентичності

03.07.2024

Національний університет «Острозька академія» – перший заклад вищої освіти, який бере участь у реалізації пілотного проєкту підвищення кваліфікації фахівців у сфері утвердження української національної та громадянської ідентичності за підтримки Міністерства молоді та спорту України та Управління у справах молоді та спорту Рівненської обласної державної адміністрації.

В рамках пілотного проєкту реалізовуватиметься Програма підвищення кваліфікації «Нація єдина: інтеграція та підтримка населення деокупованих територій».

Програма надасть можливість працівникам, відповідальним за утвердження української національної та громадянської ідентичності, вдосконалювати свої компетентності. Особлива увага буде приділена роботі з населенням, яке проживало на тимчасово окупованих територіях.

Реалізацію проєкту заплановано на 24-26 липня 2024 року.

Ми впевнені, що ця ініціатива сприятиме зміцненню національної єдності та підтримці громадян, які повертаються до мирного життя після деокупації.

Детальніше ознайомитися з реалізацією програми та її змістом можна за покликанням.