Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет
Вступ

Усю корисну інформацію про вступ до Національного університету «Острозька академія» абітурієнти можуть знайти у цьому розділі.

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

Острозька академія втратила ще одного свого випускника

02.04.2024

Із великим сумом повідомляємо: на фронті загинув випускник Національного університету «Острозька академія» спеціальності «Громадське здоров’я» Віталій Цибульський.

Віталій Цибульський народився 6 жовтня 1984 року в с. Орехово Приморського краю, згодом переїхав разом із батьками в м. Рівне.

Освіту здобував у загальноосвітніх школах No 11 та 26.

У 2019 році вступив до НаУОА, проте повномасштабне вторгнення росії в Україну завадило отримати омріяну професію.

«Віталій був сумлінним і дисциплінованим студентом, до всіх питань підходив виважено, цікавився майбутньою професією з різних куточків зору, мав допитливий розум, аналітичні здібності. Мені особисто імпонували його людські якості: доброзичливість, щирість, порядність, готовність прийти на допомогу ближньому. Віталій був справжнім патріотом нашої незалежної України»,

зазначив доктор медичних наук, професор, завідувач кафедри громадського здоров’я та фізичного виховання Ігор Гущук.

«Під час одного із завдань у січні 2023 року його поранило, мав множинні вогнепальні осколкові поранення, але це не стало на заваді до продовження боротьби. І одразу після лікування на початку березня 2023 Віталій повернувся до свого підрозділу. Завдяки знанням з Острозької академії та «болючій практиці», отриманій на полі бою, він рятував життя й допомагав побратимам не тільки зброєю»,

розповіла матір загиблого Героя Галина.

13 червня 2023 року Віталій Цибульський загинув під час виконання бойового завдання із захисту територіальної цілісності України на Луганському напрямку.

Уся академічна спільнота НаУОА схиляє голови у скорботі перед Героєм, який віддав життя за волю і свободу нашої Батьківщини!

Герої не вмирають, поки живе пам’ять про них! Щиро співчуваємо родині загиблого!

Світла памʼять, велика шана і вдячність Герою-захиснику України Віталію Цибульському!