Запрошуємо долучитися до Всеукраїнської конференції «Ословлення простору у світлі сучасних філологічних наук»

02.01.2024

На базі Національного університету «Острозька академія» 15 березня відбудеться Всеукраїнська наукова інтернет-конференція «Ословлення простору у світлі сучасних філологічних наук».

Роботу конференції заплановано за такими напрямами:

1. Онімний простір як вияв національної ідентичности.
  2. Лексика, фразеологія, стилістика та граматика українськомовного простору в синхронії та діахронії.
  3. Етно- та соціолінгвістичний простір у вимірах сьогодення.
  4. Концептосфера простору: дискурс, текст, контекст.
  5. Семіотика простору в художньому тексті.
  6. Ландшафт у літературному творі як націєтворчий та ідентифікаційний чинник.
  7. Мандрівний дискурс в українській та світовій літературі.
  8. Простір в імагологічних і геопоетичних студіях.
  9. Простір у педагогічній діяльності вчителя-словесника.

Учасники матимуть змогу опублікувати матеріали (статті) у фаховому науковому журналі «Наукові записки Національного університету «Острозька академія». Серія «Філологія» (присвоєно категорію «Б» за Наказом Міністерства освіти і науки України від 29.06.2021 No735). Журнал проіндексовано в наукометричних базах Index Copernicus ICV 2019: 68,68 та Google Scholar. Кожній статті буде присвоєно індекс DOI.

Конференція відбудеться ДИСТАНЦІЙНО.

Можливі такі форми участи:

• доповідь;
  • доповідь і публікація статті у фаховому збірнику.

Робоча мова конференції – українська.

Більше про вимоги до змісту й технічного оформлення тексту статті в інформаційному листі.