Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет
Вступ

Усю корисну інформацію про вступ до Національного університету «Острозька академія» абітурієнти можуть знайти у цьому розділі.

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

Студенти-міжнародники пройшли стажування в МЗС і Посольстві України в Турецькій Республіці

01.07.2024

Здобувачка спеціальності 291 Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії ОП «Міжнародні відносини» Аліна Семесь упродовж 3-28 червня пройшла стажування в Посольстві України в Турецькій Республіці.

Під час стажування студентка здобула цінний досвід і взяла участь у низці цікавих заходів, зокрема в брифінгу, організованому Посольством спільно зі швейцарськими партнерами за результатами Саміту миру для послів і представників дипломатичних місій 70 країн, акредитованих у Туреччині. Також Аліна Семесь мала змогу долучитись до підготовки й проведення воркшопу «Виклики дезінформації та боротьба проти них у гібридній війні: досвід України». 

«Під час стажування я мала можливість ознайомитись зі специфікою дипломатичної роботи й бути залученою до практичної діяльності Посольства. Я отримала новий досвід щодо розуміння роботи дипломатичної установи й підтримання українсько-турецьких відносин»,

зауважила Аліна Семесь.

Здобувачі спеціальності 291 Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії ОП «Міжнародні відносини» Іван Василець, Ярослав Буркут і Ярослав Варін пройшли стажування в Міністерстві закордонних справ України (Управління електронного діловодства та цифровізації архіву). 

Під час стажування здобувачі долучилися до чергового засідання Ради з питань прав людини, гендерної рівності та різноманіття при Міністерстві закордонних справ України. Захід було присвячено питанням забезпечення захисту прав військовополонених, а саме фактам порушення цих прав росією відповідно до Женевських конвенцій про захист жертв війни від 1949 року. Стажування стало новим і корисним досвідом, адже дозволило студентам отримати практичні навички у сфері міжнародних відносин.