Виїзна бізнес-школа Острозької академії продовжує свою діяльність

01.03.2024

Упродовж 29 лютого–1 березня виїзна бізнес-школа Національного університету «Острозька академія» успішно відбулася в Гощанській академічній гімназії та Полонському ліцеї №4.

Команда тренерів-здобувачів 1-го курсу спеціальності ОП «Фінанси та бізнес-аналітика» Максим Довженко, Олексій Ковальчук, Валерія Семенюк та Анастасія Якимець разом із завідувачкою кафедри фінансів, обліку і аудиту, докторкою економічних наук, професоркою Ольгою Дем’янчук і викладачкою кафедри фінансів, обліку і аудиту Анною Новак провели тренінги для учнів 10-11-х класів.

«Бізнес-школа НаУОА відбулася в прекрасному дружньому колективі учнів і вчителів. Ми творили, міркували, розраховували й вражали хорошими бізнес-ідеями!»

зазначила Ольга Дем’янчук.