Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет
Вступ

Усю корисну інформацію про вступ до Національного університету «Острозька академія» абітурієнти можуть знайти у цьому розділі.

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

Студентки Острозької академії розпочали навчання в шотландському університеті Сент-Ендрюса

01.02.2024

У межах співпраці між Національним університетом «Острозька академія» й шотландським Університетом Сент-Ендрюса студентка 4-го курсу спеціальності «Українська мова та література» Альона Пиліпака і студентка 3-го курсу спеціальності «Комп’ютерні науки» Ярина Лайтер розпочали програму семестрового навчання в Університеті Сент-Ендрюса упродовж другого семестру 2023-2024 н. р.

«Це неймовірна можливість, яка стала реальністю. Щодня нові лекції, семінари, час у бібліотеці чи прогулянка містом мотивують до навчання. Відчуваю величезну гордість, коли на питання про спеціальність у рідному університеті, відповідаю: українська мова та література. Навчальні модулі більшою мірою стосуються зарубіжної літератури, але віднаходжу окремі тексти та їх аналізи в українській, і завжди цим хочеться ділитися на заняттях. Це можливість представити альма-матер Острозьку академію, Україну й українську філологію»,

зазначила Альона Пиліпака.

«Дуже дякую Острозькій академії за таку чудову можливість. Я завжди хотіла навчатися в англомовному середовищі, щоб зрозуміти нюанси освіти й покращити свої навички іноземної мови. Й академія дала мені такий шанс. Тут все чудово, це дуже цікава подорож. Спостерігаю за всім і занотовую те, що можна було б реалізувати і в нашому університеті. Також познайомилася з місцевим ком'юніті українців і сподіваюся на майбутню співпрацю між нами»,

підсумувала Ярина Лайтер.

До слова, Національний університет «Острозька академія» налагодив ефективну співпрацю з шотландським Університетом Сент-Ендрюса в межах програми TWINNING та за сприяння Cormack Consultancy Group.