Острозька академія втретє передала допомогу жителям Старого Салтова

31.01.2023

31 січня Національний університет «Острозька академія» у рамках проєкту «Разом» Культурного десанту втретє організував передачу гуманітарної допомоги мешканцям деокупованого Старого Салтова на Харківщині. Це 24 ящики теплих речей для дорослих і дітей, взуття, дитячих книжок і фарб.

Щиро дякуємо за надану допомогу Юрію Плисці, Ользі Пасічник-Плисці, а також польським колегам із Варшавського театру.

Надзвичайно вдячні всім, хто в такі важкі часи підтримує та наближає нашу перемогу!

До слова, Острозька академія реалізовує благодійний проєкт «Разом» із жовтня. Тоді команда артистів-волонтерів, серед яких Коля Сєрга, Саша Чемеров, Мойсей Бондаренко, влаштувала концерт і мотиваційну зустріч зі студентами в академічному парку.