Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет
Вступ

Усю корисну інформацію про вступ до Національного університету «Острозька академія» абітурієнти можуть знайти у цьому розділі.

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

Дорогі колеги!

30.09.2023

Дорогі колеги!

Щиро вітаємо вас із професійним святом — Днем працівника освіти!

У Національному університеті “Острозька академія” сформована висококласна команда професіоналів-однодумців, яка здатна конструктивно реагувати на усі виклики сучасної вищої освіти.

Завдяки нашим спільним зусиллям Острозька академія займає провідні позиції серед закладів вищої освіти України.

Кожний з нас своїми вчинками та зусиллями сприяє підготовці не лише компетентних фахівців, а й провідників Української держави, яким притаманний патріотизм та високі духовно-моральні цінності.

Висловлюємо Вам вдячність за вашу наполегливу й невтомну працю та особистий внесок у розвиток академічних традицій університету.

Бажаємо Вам натхнення, міцного здоров'я, особистого щастя, нових професійних досягнень та Божого благословення!

Ректорат