Про рубрику як структуру оцінювання розповів Юрій Коцюк

01.02.2023

30 січня в Національному університеті «Острозька академія» в рамках навчально-методичного центру «Школа освітніх інновацій» відбулося третє заняття викладачів за програмою навчального модуля «Цифрова грамотність». Спікер онлайн-зустрічі: Юрій Коцюк, кандидат психологічних наук, старший викладач кафедри економіко-математичного моделювання та інформаційних технологій. Модерувала захід кандидатка філологічних наук, доцентка, керівниця Школи освітніх інновацій Юлія Маслова.

«Мета лекції – розглянути можливості платформ Moodle та ClassRoom, які дозволяють призначати студентам завдання і здійснювати оцінювання робіт на основі рубрик оцінювання. Такий спосіб передбачає, що викладач вкаже низку формалізованих вимог до завдання, які легко перевірити й оцінити. Водночас, це оцінювання дає змогу студентам чітко зрозуміти, що саме слід зробити і яким чином пророблена робота оцінюється. У результаті маємо прозоре незаангажоване оцінювання й покращення ефективності роботи студентів»,

зазначив Юрій Коцюк.

Спікер зазначив такі критерії порівняння:

• принцип роботи платформи;
  • функційні можливості програм;
  • створення навчальних завдань;
  • налаштування критеріїв оцінювання виконаних робіт – рубрик.