Острозька академія продовжує підтримувати українських захисників

28.02.2023

З весни 2022 року факультет романо-германських мов організував ще один вид допомоги для ЗСУ – випікання печива.

28 лютого Острозька академія вкотре отримала від вчительки математики НВК «Межиріцька ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ», волонтерки Світлани Скорської печиво і чай для Збройних сил України.

Деканеса факультету романо-германських мов, кандидатка психологічних наук, доцентка Інна Ковальчук зазначила:

«Світлана Скорська на волонтерських засадах запропонувала випікати печиво для наших воїнів. Домашнє печиво – ще один із засобів підтримки бійців. Так ми почали співпрацювати й продовжуємо це робити надалі. Викладачі факультету романо-германських мов закуповують необхідні продукти, а пані Світлана разом із сім’єю випікають печиво. Через волонтерів Острога або волонтерський центр НаУОА передаємо печиво на східні напрямки, а також госпіталі, де знаходяться поранені бійці».

До слова, від початку вересня завдяки спільним зусиллям факультету романо-германських мов і пані Світлани вдалося приготувати й передати українським захисникам майже три тонни печива.

Також дякуємо за допомогу медичній сестрі Острозької центральної районної лікарні Людмилі Остапчук, яка від початку літа співпрацює з факультетом романо-германських мов і готує домашні консерви. Їх теж передають волонтерському центру НаУОА й відправляють на госпіталі.

Щиро дякуємо за допомогу і пані Світлані, і пані Людмилі, а також всім, хто підтримує й наближає нашу перемогу в такі непрості часи! Разом ми сильні! Слава Україні! Героям Слава!