Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет
Вступ

Усю корисну інформацію про вступ до Національного університету «Острозька академія» абітурієнти можуть знайти у цьому розділі.

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

Конкурс на семестрове навчання в Клайпедському державному університеті прикладних наук (KVK) (Литва) для студентів бакалаврату економічного факультету і спеціальності «Початкова освіта» НаУОА

27.11.2023

У межах двосторонньої Угоди про співпрацю Клайпедський державний університет прикладних наук (KVK) (Литва) і Національний університет «Острозька академія» оголошують конкурс на отримання стипендії для здійснення семестрової навчальної мобільності в другому семестрі 2023-2024 н.р. (лютий – травень 2024 р.).

Важливо! У програмі можуть взяти участь студенти бакалаврату всіх спеціальностей економічного факультету і спеціальності «Початкова освіта» НаУОА.

Перед поданням документів просимо перевірити, чи є Ваша спеціальність у Клайпедському державному університеті прикладних наук (KVK) (https://www.kvk.lt/en/), оскільки Ви маєте подавати заявки на навчання на подібній програмі й вибрати предмети до вивчення загалом на 30 кредитів ECTS.

Щомісячна стипендія становитиме бл. 1000 євро. Студенти забезпечуватимуться гуртожитком (вартість 120 євро/місяць).

До участі у відбірковому конкурсі запрошуються студенти бакалаврських програм, які відповідають таким вимогам:

  • Рівень володіння англійською мовою не нижче B1 (довести сертифікатом про складання міжнародного тесту або довідкою з деканату/від викладача англійської мови);
  • Довідка про відсутність академічної заборгованості, середній бал успішності не нижче 83 б.;
  • Закордонний паспорт;
  • Дозвіл з деканату на участь у програмі в довільній формі;
  • Мотиваційний лист на тему «Чому/чим саме моя участь у програмі буде корисною для НаУОА та України?»

КОМПЛЕКТ ДОКУМЕНТІВ СЛІД НАДІСЛАТИ ДО ВМЗ НаУОА ЛИШЕ У СКАНОВАНОМУ ВИГЛЯДІ У ФОРМАТІ PDF!

Кінцевий термін надсилання сканів повного комплекту документів на електронну пошту Відділу міжнародних зв'язків НаУОА dir@oa.edu.ua: 03.12.2023 р. до 17.00 год.

Неповний або невчасно поданий пакет документів не розглядатиметься й автоматично означатиме недопущення до участі в конкурсі.

Також просимо звернути увагу на чинне законодавство України щодо заборони на виїзд за кордон чоловіків у віці від 18 до 60 років.