Братству спудеїв Острозької академії – 26 років

27.03.2023

26 березня 1997 року вперше відбулися вибори Голови Братства спудеїв, яким став Сергій Глинянчук. Уже 26 років Братство спудеїв є органом студентського самоврядування НаУОА, що реалізовує функції управління університетом, факультетом/інститутом, академічною групою, студмістечком, гуртожитком, яка здійснюється студентами та аспірантами університету.

Основна мета Братства спудеїв – забезпечення захисту прав й інтересів студентів, участь студентства в управлінні навчальним закладом, а також надання йому можливості для творчого та інтелектуального розвитку.

До дня свого народження Братство спудеїв організувало PowerPoint night для студентів. Це захід, коли компанії друзів збираються й готують презентації на 7-10 хвилин на різні теми.

Враженнями від участі в заході поділилася студентка 1 курсу факультету романо-германських мов Анастасія Печоріна:

«Відвідавши PowerPoint night на честь дня народження Братства спудеїв, я отримала безліч позитивних емоцій і чудових спогадів. Дуже вдячна Острозькій академії за таку прекрасну можливість весело провести час».

Щиро бажаємо команді Братства спудеїв і всім студентам щастя, здоров’я, везіння, Божого благословіння, солодкого життя, а також миру й перемоги!