Вітаємо Володимира Демидюка із успішним захистом дисертації!

26.12.2023

26 грудня на базі разової спеціалізованої вченої ради ID 3264 Національного університету «Острозька академія» відбувся успішний захист дисертації на здобуття ступеня доктора філософії з галузі знань 05 – Соціальні та поведінкові науки, спеціальності 053 – Психологія Демидюка Володимира Максимовича на тему: «Психологічні чинники запобігання та подолання емоційного вигорання військовослужбовців в умовах довготривалих збройних конфліктів».

Науковий керівником дисертанта є Пасічник Ігор Демидович, доктор психологічних наук, професор, ректор Національного університету «Острозька академія».

Головою вченої ради ID 3264 Каламаж Руслана Володимирівна, доктор психологічних наук, професор, проректор з навчально-виховної роботи Національного університету «Острозька академія».

Володимир Демидюк також є слухачем Інституту державного військового управління Національного університету оборони України, має військове звання полковника.

Починаючи із 2014 року неодноразово брав участь у бойових діях. Нагороджений відзнаками Міністерства оборони України, Генерального штабу, Сухопутних військ. Указом Президента України «За особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі» нагороджений медаллю «За військову службу Україні».

Щиро вітаємо здобувача та наукового керівника із захистом дисертації!

Бажаємо Володимиру Максимовичу подальших успіхів, невичерпної енергії та нових наукових досягнень!