«Візитівка-2023-2024» в Острозькій академії

26.10.2023

26 жовтня в Культурно-мистецькому центрі Національного університету «Острозька академія» відбувся щорічний гумористичний конкурс «Візитівка-2023-2024». Кожен мав можливість проявити себе й завдяки командній роботі здобути звання найкращого факультету чи інституту Острозької академії.

За перемогу у «Візитівці» змагалися п’ять команд. Конкурс складався з двох частин: у першій учасники презентували відеоролики, танцювальні й вокальні номери, а також розігрували гумористичні мініатюри, демонструючи свої таланти. Друга частина була присвячена «Імпровізації», під час якої команди мали з гумором прокоментувати рядки з пісні й відповісти на різні запитання.

Суддями цьогорічного конкурсу були: випускник Острозької академії Володимир Муляр; випускниця Острозької академії, керівниця відділу проєктної та інвестиційної діяльності Острозької міської ради Ольга Стецюк; випускник Острозької академії, маркетолог Анатолій Тимощук; приватна підприємиця, кошторисниця будівництва Анна Мартинюк; випускник Острозької академії, секретар Острозької міської ради Тарас Хмарук.

«Насамперед дякую Збройним силам України, які зараз героїчно боронять нашу державу. Також хочу подякувати всім організаторам цього заходу й учасникам»,

прокоментував Тарас Хмарук.

Перше місце посіла команда Навчально-наукового інституту соціально-гуманітарного менеджменту. Другим став Навчально-науковий інститут права ім. І. Малиновського. Третє місце посів економічний факультет.

У номінації «Найкраща акторка» перемогла учасниця команди економічного факультету Кіра Кутас. У номінації «Найкращий актор» – учасник команди Навчально-наукового інституту права ім. І. Малиновського Артем Котюк. «Найкращим конферансьє» став учасник команди Навчально-наукового інституту права ім. І. Малиновського Дмитро Степанишин. У номінації «Найкращий жарт» перемогла команда Навчально-наукового інституту лінгвістики. Номінацію «Приз глядацьких симпатій» отримав Навчально-науковий інститут соціально-гуманітарного менеджменту.

Враженнями поділилася студентка 4-го курсу Навчально-наукового інституту права ім. І. Малиновського Тетяна Поліщук:

«Не описати словами позитивні враження від гумористичного конкурсу «Візитівка». Неймовірно потужний, веселий і захопливий захід, під час якого учасники вразили аудиторію своїм надзвичайним гумором і виразним талантом. Кожен із них зміг подарувати глядачам незабутні миті сміху й безліч позитивних емоцій. Рада бути частиною цього конкурсу, проводячи імпровізацію вже другий рік поспіль разом із членом журі Тарасом Хмаруком. Ми намагалися подарувати аудиторії незабутні миті сміху й безмежних позитивних емоцій, і, вважаю, нам це вдалося».

До слова, зібрані під час заходу кошти будуть спрямовані на допомогу дітям Старого Салтова.